Viimased Põrgulised 29. augustil – “Grande Finale!”

Aasta siis oli 2009, kui Põrguliste metsarada esmakordselt võistluste raames kasutust leidis. Sellest, kuidas kõik alguse sai ja kuidas kõik edasi veeres, loe meie blogist https://motomari.com/porguliste-metsasoidust/ . Vanade asjadega tasub lõpetada siis, kui kõik veel tipus on, seega kutsume Teid sellises vormis viimastele Põrgulistele! 

Sõitma võib tulla nii üksi ühel mootorrattal kui meeskondlikult ehk kahekesi. Meeskondlikus tuleb sõita ühe rattaga, aga juhid võivad vahetusi teha nii mitu korda kui soovivad. 

Millal? 29. augustil 2020

Kus? Sääskülas Ambla vallas Järvamaal Aravete krossirajal ASUKOHT 

Milline on rada? Vaata siit https://aravetekrossirada.motomari.com/meierajad/

või keri veidi allapoole – seal ka mõned eriti ägedad videod

Kui kaua? 120 fantastilist minutit

Kes võidab? Kogemuse võrra kõik! Soolode puhul jagame sõitjad pärast sõitu vastavalt tulemusjärjestusele nelja eri gruppi ning autasustame iga klassi esikolmikut. Meeskondlikus premeerime samuti esikolmikut. Ära märgitud saavad ka individuaalses arvestuses ainult sõidu tulemuse põhjal kolm parimat.

Kuidas punkte arvestatakse? Kestvussõidu kiireim saab 180 punkti, teine 179 punkti jne. Lisakatsel saab parim 60 punkti, teine koht 59 punkti jne. Parim on see, kes kogub enim punkte! 

Kus ma registreeruda saan?  SIIN https://aravetekrossirada.motomari.com/registreerimine/

Juhendi leiad https://aravetekrossirada.motomari.com/juhend/

AJAKAVA laupäeval 29. augustil 2020

9.00 – 11.30 kogunemine ja registreerimine

9.30 – 11.40 lisakatse sooritamine

ca 11.55 kogunemine stardikoosolekuks

12.00 start

14. 00 finiš

Pärast finišeerumist autasustamine

Kohal ka toitlustaja

Reedel saadame kõigile eelregistreerujatele meilile info täpsete käitumisjuhiste ja koroonareeglitega ning info võistluste koosoleku ja stardiprotseduuri kohta. Metsarada on treeninguteks avatud 26. augustini ehk kolmapäeva õhtuni, krossirada on avatud 27. augusti neljapäeva kella 21.00ni. Palume oma tulekust eelnevalt teada anda 510 4171 või 51979752, rajatasu 15.- (tasu sees mõlema raja kasutamine). Hoia ka Facebookis meil silma peal, kuhu paneme üles jooksvalt infot rajahoolduste ja kastmistööde kohta.

Viimased Põrgulised 29. augustil – “Grande Finale!”
Scroll to top