Registreerimine

REGISTREERI END SÕITMA!

Kulutuste osaliseks kompenseerimiseks on kehtestatud osavõtumaks (ühe võistlusratta kohta).
Osavõtutasu EELREGISTREERIMISEL KUNI kolmapäeva 1. septembri südaööni 30 eurot. Et võistluspäeva hommikust registreerimist kiirendada, loeme võistleja eelregistreerunuks vaid siis, kui ta on osavõtutasu kandnud üle MTÜ Star Racing arvelduskontole SEB EE441010220041823016, selgitusse klass, osaleja nimi ja võistlusnumber. Võistlustele mitte ilmumise korral osavõtutasu ei tagastata. Kui kohapeal tehtud COVID-19 enesetest osutub positiivseks ja võistleja seetõttu osaleda ei saa, kanname osavõtutasu tagasi.

EELREGISTREERIMINE ON LÕPPENUD

Pühapäeva, 5. septembriga on lood muutunud! Stardi, ajavõtu ja kiirabiga võistlust ei toimu! Küll aga on Põrguliste rada ette valmistatud ja maha märgitud ning avatud kõigile soovijatele treeningsõiduks. Ehk siis arvestust me sõidus ei pea, igaüks peab ise oma ringe lugema, autasustamist ei toimu, aga sõidumõnu ja kamraadidega rajal olemist saab ikka. Rajatasu treeningul 15.- (nagu tavapäraseltki trennis käimisel), saab tasuda pühapäeval koha peal sularahas või teha ülekande.

Traktoriga ette valmistatud Põrguliste rada täies mahus pühapäeval avatud kell 11.30 – 14.30. Kuna tegemist on sel päeval piiramata alaga treeninguga, kus starti ei toimu, siis ei ole vaja tõendada ei oma covid-seisu ega teha ka kiirtesti.

Scroll to top