Veski Mati pani Aravete krossirajale õla alla!

Kuidas Sina oma päeva alustad? Tormad ilma söömata kodust tööle või panustad oma tervisesse ja päeva kvaliteeti ühe korraliku hommikupudruga? Balti Veski AS, kaubamärgina tuntud kui Veski Mati, kes propageerib tervislikku toitumist, otsustas Aravete krossiraja majandamist toetada ja ka Põrguliste Metsasõidu auhinnalauda rikastada.

Balti Veski AS austab sporti ja toetab võrkpalli, ujumist, orienteerumist ja mitmeid muid spordialasid. Motokross on Balti Veski juhtide meelest Eestis populaarne ja väärib samuti toetust. “Me propageerime tervislikku toitumist ja ka motosportlase päev võiks alata toeka hommikusöögiga, sest ühe korraliku pudruga kestad ikkagi päeva ära,” arvab Balti Veski tegevjuht Lauri Politanov, kes isegi aktiivselt motokrossi harrastab. “Aravete krossirada panustab palju just harrastusspordivõistlustele, kus käib osalejaid seinast seina ja me tahaks õla alla panna igale inimesele, kes vähegi soovib motospordiga tegeleda, vaatamata vanusele või tasemele, et rahval ikka jätkuks see huvi oma igapäevaelu kõrvalt motospordihobiga tegeleda,” leiab Politanov. Tema hinnangul samastuvad just Aravete krossiraja üldised eesmärgid ka Balti Veski üldiste huvidega.

Politanov isegi alustab oma hommikut ühe korraliku pudruga. “Meie valikus on üks ainulaadne toode nagu kaheksaviljahelbed – hea alternatiiv kaerahelvestele, kiire hommikupudru,” tutvustab ta. Hommikul lased vee korraks keema, lisab helbed sisse ja lased viis minutit veel haududa. Politanov kuhjab pudru seejärel üle erinevate marjade ja banaaniga, mõnikord patustab päris moosigagi. “Aga tasub lasta fantaasial lennata, mõni teeb seda putru isegi vinnutatud lihaga,” pakkus Politanov. Tema lemmikpudrus on kaera-, nisu-, odra- ja rukkihelbed, hirss, linaseemned, tatrahelbed, kaerakliid, nisukliid, riisihelbed.

MK Star Racingul on ülim heameel, et Balti Veski lisaks krossiraja majandamise toetamisele otsustas panustada ka Põrguliste Metsasõidu viimase etapi auhinnalauale. Kaubamärk Veski Mati hoolib motosportlase tervisest, seega saavad kõik “Grande Finale!” etapi auhinnalised kohad Veski Mati poolt väärt kingikotid.

Põrgulised viskasid pilgu Veski Mati tootevalikule peale ja järgmisel pühapäeval küpsetab rajameister traditsiooniliste nisujahupannukate asemel ehk hoopis kaerapannkooke, ja miks mitte katsetada töö juures kiire töölõunana näiteks kukeseenega või tomatiga tatrakiirputru. Krossiraja asjaaja ei ole ausalt öelda eriline pudrusõber, seega katsetab Maria oma menüüs Veski Mati erinevaid müslisid. September ja kindlasti paljudele tuttav rutiin on kohe ukse ees, aga Veski Mati tootevalikus on ohtralt põnevaid tooteid, millega hommikuid kiiremaks või õhtusööke põnevamaks saab – vaata ise järele https://www.veskimati.ee/ ja leia inspiratsiooni kodulehel olevast suurest valikust retseptidest!

Veski Mati pani Aravete krossirajale õla alla!
Scroll to top