Põrguliste Metsasõidu III etapp leiab aset 2. augustil

Suvi veereb mööda kohutava kiirusega ja mis oleks veel parem, kui tähistada südasuve pidulikult ühe motikate selgas peetava balliga? Kõik härrased ja provvased on lahkesti palutud 2. augustil ühele marudale kestvussõidule Põrguliste metsarajale tantsu lööma! 

Sõitma võib tulla nii üksi ühel mootorrattal kui meeskondlikult ehk kahekesi. Meeskondlikus tuleb sõita ühe rattaga, aga juhid võivad vahetusi teha nii mitu korda kui soovivad. 

Millal? 2. augustil 2020

Kus? Sääskülas Ambla vallas Järvamaal Aravete krossirajal ASUKOHT 

Milline on rada? Vaata siit https://aravetekrossirada.motomari.com/meierajad/

Kui kaua? 120 fantastilist minutit

Kes võidab? Kogemuse võrra kõik! Soolode puhul jagame sõitjad pärast sõitu vastavalt tulemusjärjestusele nelja eri gruppi ning autasustame iga klassi esikolmikut. Meeskondlikus premeerime samuti esikolmikut. Ära märgitud saavad ka individuaalses arvestuses ainult sõidu tulemuse põhjal kolm parimat.

Kuidas punkte arvestatakse? Kestvussõidu kiireim saab 180 punkti, teine 179 punkti jne. Lisakatsel saab parim 60 punkti, teine koht 59 punkti jne. Parim on see, kes kogub enim punkte! 

Kus ma registreeruda saan?  SIIN https://aravetekrossirada.motomari.com/registreerimine/

Juhendi leiad https://aravetekrossirada.motomari.com/juhend/

AJAKAVA pühapäeval 2. augustil 2020

9.00 – 11.30 kogunemine ja registreerimine

9.20 – 11.40 lisakatse sooritamine

ca 11.55 kogunemine stardikoosolekuks

12.00 start

14. 00 finiš

Pärast finišeerumist autasustamine

Kohal ka toitlustaja

Reedel saadame kõigile eelregistreerujatele meilile info täpsete käitumisjuhiste ja koroonareeglitega ning info võistluste koosoleku ja stardiprotseduuri kohta. Metsarada on treeninguteks avatud 29. juuli ehk kolmapäeva õhtuni, krossirada on avatud 1. augusti laupäeva kella 15.00ni. Palume oma tulekust eelnevalt teada anda 510 4171 või 51979752, rajatasu 15.- (tasu sees mõlema raja kasutamine). Hoia ka Facebookis meil silma peal, kuhu paneme üles jooksvalt infot rajahoolduste ja kastmistööde kohta.

Näeme Põrgulistel!

Põrguliste Metsasõidu III etapp leiab aset 2. augustil
Scroll to top