Uues kuues Põrgulised alustavad 22. mail hooaega!

22. mail läheb kuumaks! Hot, hot, HOT! Just siis saab Põrguliste Metsasõidu Karikasari 2021 avalöögi!

Tänavu on kavas ka mõned uuendused lisakatse, punktisüsteemi, klasside ja eelregistreerumise osas. Kui möödunud aastal plaanisime, et teeme vaid 2 Põrguliste sõitu, siis rahva tungival soovil lisasime ühe sõidu veel, et tekiks ikkagi sari, mis motiveerib paljusid sõitjaid rohkem. Ehk siis kokku tuleb sel hooajal kolm sõitu ning et karikasarjas tulemust kirja saada, on vaja kõigil kolmel sõidul osaleda.

Varasema pärast sõitu A, B, C ja D klassi jagamise asemel on nüüd kindlad klassid, kus osaleda. Noored (kuni 18 aastased noorukid), Aktivistid (vanuses 19 kuni 34), Särtsakad (vanuses 35 kuni 54), Veteranid (55+), Naised, Sport (heal tasemel sõitjad, kes soovivad omasugustega rinda pista), Turistid (kulgejad, kes ei soovi sportlikult pingutada, vaid rahumeelselt kerge pingutusega metsarada nautida ja mitte niivõrd võistlusmomendile keskenduda, sobilik klass ka algajatele ja esimese kogemuse saamiseks), Meeskondlik (kaks meest, üks ratas – vahetusi võib teha nii palju kui soovitakse)

Punkte saab igas klassis sõidu eest I koht. 60 punkti, II koht 57 punkti, III koht 55 punkti, IV koht 54 punkti, V koht 53 punkti jne

Lisakatsetega enam nalja ei ole, vaid muutsime selle sportlikumaks. Ühel etapil ehk siis esimesel etapil lisakatset ei ole. Lisakatse on lühike takistusrada, mida tuleb läbida mootorrattaga aja peale ja mis toimub enne võidusõidu algust. Korraga sooritab lisakatset kaks sõitjat. Lisaülesanne on rangelt soovituslik, kuid ei ole kohustuslik. I koht saab 20 punkti, II koht 19 punkti, III koht 18 punkti jne.

Et hommikust registreerimist kiirendada, ei soovi me enam sekretariaadis rahadega jahmerdada. Seega loeme võistleja eelregistreerunuks vaid siis, kui ta on osavõtutasu kandnud üle MTÜ Star Racing arvelduskontole!

2021 hooajal toimub ajavõtt kleepsudega. Võistleja number peab olema karikasarja kõikidel etappidel sama, seda muuta ei tohi! Ja võistlejanumber ei tohi kellegi teisega kattuda. Võimalusel püüa ajavõtukleepse säilitada kogu karikasarja vältel.

Ja mis on muutumatu, on see, et meie peasponsoriks on ikka Liqui Moly Eesti, kes teile lahkelt parima kvaliteediga õlisid, määrde- ja hooldeaineid jagab. Koodiga MARI15 on kõigile Põrgulistele MotoMari Liqui Moly toodete veebipoes kaup 15% soodsam! Šoppama saab siit https://motopood.motomari.com/

Põrguliste rada on traktoriga läbi sõidetud ja võimalus eelnevalt rajal treenida on kuni kolmapäeva õhtuni.

Juhendi, regamise ja muu info leiad siit https://aravetekrossirada.motomari.com/porguliste-metsasoit/

Kohtumiseni juba laupäeval!

Uues kuues Põrgulised alustavad 22. mail hooaega!
Scroll to top