Põrguliste Metsasõit

„Põrguliste Metsasõidu karikasari 2020“

III etapp “Augusti Ball” 2. august 2020 

Suvi veereb mööda kohutava kiirusega ja mis oleks veel parem, kui tähistada südasuve pidulikult ühe motikate selgas peetava balliga? Kõik härrased ja provvased on lahkesti palutud 2. augustil ühele marudale kestvussõidule Põrguliste metsarajale tantsu lööma! 

Sekretariaat asub krossirajale sissesõidul, kus saate registreerimisprotseduurid kohe ära teha ja rajalt lahkudes ka transponderi tagastada. Ajavõtt toimub transponderitega, koha peal võimalus osta ka transponderi alus (10.-), mis jääb sõitjale. Peame platsil liikudes kinni hajutamise nõudest ehk siis ära endiselt hinga konkurendile kuklasse 🙂 

Sõitma võib tulla nii üksi ühel mootorrattal kui meeskondlikult ehk kahekesi. Meeskondlikus tuleb sõita ühe rattaga, aga juhid võivad vahetusi teha nii mitu korda kui soovivad. 

Millal? 2. augustil 2020

Kus? Sääskülas Ambla vallas Järvamaal Aravete krossirajal ASUKOHT 

Milline on rada? Vaata siit https://aravetekrossirada.motomari.com/meierajad/

või keri veidi allapoole – seal ka mõned eriti ägedad videod

Kui kaua? 120 fantastilist minutit

Kes võidab? Kogemuse võrra kõik! Soolode puhul jagame sõitjad pärast sõitu vastavalt tulemusjärjestusele nelja eri gruppi ning autasustame iga klassi esikolmikut. Meeskondlikus premeerime samuti esikolmikut. Ära märgitud saavad ka individuaalses arvestuses ainult sõidu tulemuse põhjal kolm parimat.

Kuidas punkte arvestatakse? Kestvussõidu kiireim saab 180 punkti, teine 179 punkti jne. Lisakatsel saab parim 60 punkti, teine koht 59 punkti jne. Parim on see, kes kogub enim punkte! 

Kus ma registreeruda saan?  SIIN https://aravetekrossirada.motomari.com/registreerimine/

Juhendi leiad https://aravetekrossirada.motomari.com/juhend/

AJAKAVA pühapäeval 2. augustil 2020

9.00 – 11.30 kogunemine ja registreerimine

9.20 – 11.40 lisakatse sooritamine

ca 11.55 kogunemine stardikoosolekuks

12.00 start

14. 00 finiš

Pärast finišeerumist autasustamine

Kohal ka toitlustaja

Reedel saadame kõigile eelregistreerujatele meilile info täpsete käitumisjuhiste ja koroonareeglitega ning info võistluste koosoleku ja stardiprotseduuri kohta.

Näeme Põrgulistel!

Scroll to top