Põrguliste Metsasõit

„Põrguliste Metsasõidu karikasari 2020“

I Etapp “Mai Mäss!” 31. mail 2020 

Oled ka sellest kummalisest olukorrast väsinud ja igatsed kamraadidega rajale mõõtu võtma? Situatsioon saab lahenduse 31. mail, kui kõik auväärt Põrgulised on oodatud kahetunnisele spordivõistlusele mootorratastel. Tegemist ei ole avaliku üritusega, vaid ainult tõelistele Põrgulistele suunatud kestvussõiduga, kus isikukaitsevahenditest ei piisa pelgalt maskist, vaid end tuleb kaitsta suisa kiivriga. Aga aitab naljast ja ridade vahele pugemisest – anname lihtsalt teada, et anname stardi 12. hooaja esimestele Põrgulistele! 

NB! SEKRETARIAATI EI OLE ENAM VAJA MOOTORRATTAGA TULLA, SEST AJAVÕTT TOIMUB TRANSPONDERIGA NING KLEEBISTE KONTROLLI EGA PAIGALDUST SEL KORRAL EI OLE. VÕTA KAASA ISIKUT TÕENDAV DOKUMENT JA JÄRJEKORRAS SEISTES PEA KINNI 2+2 REEGLIST EHK ÄRA HINGA KONKURENDILE KUKLASSE!

Sõitma on oodatud soolorattad nii üksi kui meeskondlikult ehk kahekesi. Meeskondlikus tuleb sõita ühe rattaga, aga juhid võivad vahetusi teha nii mitu korda kui soovivad. Meeskondliku sõidu tulemused on eraldi arvestuses ja saavad eraldi auhinnad. Soolosõitjad jagame pärast võistlust nelja erinevasse klassi (A, B, C, D) ja autasustame iga klassi esikolmikut.

Millal? 31. mail 2020

Kus? Sääskülas Ambla vallas Järvamaal Aravete krossirajal ASUKOHT 

Milline on rada? Vaata siit https://aravetekrossirada.motomari.com/meierajad/

või keri veidi allapoole – seal ka mõned eriti ägedad videod

Kui kaua? 120 fantastilist minutit

Kes võidab? Kogemuse võrra kõik! Soolode puhul jagame sõitjad pärast sõitu vastavalt tulemusjärjestusele nelja eri klassi ning autasustame eri klasside esikolmikut. Soolo meeskondlikus autasustame esikolmikut. Auhinnad saavad ka individuaalses arvestuses sõidu esikolmik, kus tulemuses ei arvestata lisakatse punkte. Võib juhtuda, et välja pannakse eriauhindu.

Kuidas punkte arvestatakse? Kestvussõidu võitja saab 150 punkti, teine koht 149 punkti jne. Lisakatsel saab parim 50 punkti, teine koht 49 punkti jne. Võidab see, kes kogub enim punkte! SEOSES KUMMALISE OLUKORRAGA PÜÜAME KONTAKTE VÄLTIDA JA ESIMESEL ETAPIL LISAKATSET EI TEE

Kus ma registreeruda saan?  SIIN https://aravetekrossirada.motomari.com/registreerimine/

Juhendi leiad https://aravetekrossirada.motomari.com/juhend/

Ajakava pühapäeval 31. mail 2020

10.00 – 11.45 kogunemine ja registreerimine Aravete krossirajal

ca 12.00 võistlejate koosolek 

ca 12.10 start

ca 14.10 finiš

Pärast finišit kontaktivaba autasustamine

VARU KAASA SÜÜA JA JUUA, SEST KONTAKTIDE VÄLTIMISEKS SEL KORRAL TOITLUSTUST KOHA PEAL EI OLE!

Näeme Põrgulistel!

Scroll to top