Palju õnne Andrus Valk – võitsid 2020 aasta hooaja pääsme!

Motoklubi Star Racing soovib kõigile motosportlastele edukat ja põnevat uut suvist hooaega!

Juba mitmendat aastat järjest peame oma väikses märkmikus arvet kõigi rajal treenimas käinud sõitjate üle. Iga uue hooaja alguses teeme statistikat ja loeme üle, kes oli möödunud aasta kõige tublim treenija, et teda uuel hooajal premeerida terve aasta priipääsmega rajale.

Aastal 2016 oli priipääse Valdis Kald # 600 päralt, 2017. aastal nautis hüvesid Kristo Vätson # 96, aastal 2018 treenis tasuta Tarmo Aavik # 559 ja 2019. aastal quadisõitja Mark Saar # 443. Uuel 2020 hooajal võib Aravete krossirajal rajatasuta treenimas käia Andrus Valk # 32 ja seda nii palju kui süda lustib! Soovime Sulle aktiivset ja edukat hooaega, et motivatsioon ikka kõrgel püsiks!

Jätkame oma kampaaniaga ka uuel hooajal – seega ole kindel, et kui trennis käisid, sai su nimi ja tsikli number korrektselt ka rajamärkmikusse kirja! Kes kõige rohkem trennis käib, sõidab aastal 2021 meie rajal tasuta!

Ja kui sul nüüd tekkis ka himu sõita uuel hooajal muretult, soeta omale aastane rajapääse – infot ja 2020. aasta hinnakirja leiad siit https://aravetekrossirada.motomari.com/kodukord-ja-hinnakiri/

Motoklubi Star Racing

Palju õnne Andrus Valk – võitsid 2020 aasta hooaja pääsme!
Scroll to top